Kam s dětmi

Kam o prázdninách

IMG_20170629_105828_O prázdninách se pro děti konají všemožné akce. Některé z nich vás dokonce vybízí k návštěvě konkrétních míst, spojených s nějakým příběhem nebo s úkoly pro děti. Jednou touto akcí je např. hra Poklady brněnské diecéze, která trvá až do konce října. Brněnská diecéze si letos připomíná 240. narozeniny a tak je to ideální příležitost se s ní trochu lépe seznámit. Do hrací karty si postupně dle mapky zaznamenáváte, která místa, osobnosti či zajímavosti jste navštívili a plníte s nimi spojené úkoly. A kdo chce, může se rovnou zúčastnit i soutěže. Více informací zde.

Další aktivitu již tradičně na prázdniny přichystalo „Déčko“ – česká televizní stanice pro děti. A stejně jako loni, i letos děti vytáhne od televizí ven do přírody. A opět ve spolupráci se skauty. Děti mají za úkol získat celkem tři hesla – dle mapy portálů spojující náš svět a svět Déčka. Více informací naleznete zde.

A pokud dáváte přednost raději jednorázové aktivitě, vřele doporučuji návštěvu Telče a především zdejšího zámku – konkrétně prohlídku „Z Itálie do Telč – po stopách kavalíra“. O  ní  a o tom co je v Telči všechno k vidění více zde.DSC05271

A nebo Slavnost Tří kápí v Třebíči – o tom více zde.DSC06839

One comment

  • Pingback: Prázdniny v Telči | THE.TODE

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Powered by: Wordpress