Domácnost

Kalendář 2017 ke stažení

dsc01851-kopie-2Jednoduchý český kalendář inspirovaný skandinávským designem. To, že je český, se odráží ve jmeninách a tradičních křesťanských a státních svátcích během celého roku. Inspirace Skandinávií je pak v jednoduchosti a černo bílé barevné kombinaci.

Ideální kalendář pro rodiny s malými dětmi, co ještě neumí číst – svátky jsou vyjádřeny obrázky a barevně jsou označeny svátky – např. doba vánoční, velikonoční…

Specialitou tohoto kalendáře je, že vidíte, kolik měsíců je ještě před vámi – děti se tedy mohou lépe učit, jak jdou postupně měsíce za sebou.

Kalendář ke stažení ZDE.

No a pak už si ho můžete dotvořit dle svého uvážení – např. do volných míst nalepit vaše fotky či nakreslit obrázky. A také se nám osvědčilo místo psaní narozenin umístit do daného dne fotku oslavence – kdo má narozeniny tak poznají i předškolní děti (Barevnou fotku máme pro narozeniny a černobílou pro svátek. S fotografiemi členů rodiny se dá dělat i mnoho dalšího např. jmenovky nebo rodokmen).

www 2017-01.psd www 2017-04.psd www 2017-06.psd www 2017-10.psd www 2017-12.psd

Jednotlivé měsíce je potřeba po vytisknutí zastřihnout dle pomocné linky. Jako bonus jsem do dolní části, která bude odstřižená a nebude tedy v kalendáři vidět, dala obrázky od Harper Finch, které vám zbudou k dalšímu tvoření nebo jako záložky.

dsc01838-kopie

Zdroje: kalendář je upravený z www.kalendar.beda.cz, tapety z www.imharperfinch.blogspot.cz, obrázky jsou z internetu, především pak z www.deti.vira.cz – vlastní jsem bohužel nestíhala, tak třeba příští rok…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Powered by: Wordpress